Satışlarınız İçin İnstagramın Önemi

Güncelleme tarihi: 9 Mar

Günümüz Teknolojisinde Sosyal Medya bir ihtiyaç Olmaktan çıkıp zorunluluk haline geldi. Satışları arttırmak müşterilerinize biz buradayız sizin için varız demenin en kolay ve düşük bütçeli yolu sosyal medya. Sizde sosyal medyada var olup Satışlarınızı desteklemelisiniz herkesin olduğu bu pazarda Opak Ajans ile profesyonel adımınızı Atın sizler için en iyi seçim Opak Ajans Olacaktır.


Opak Ajans Müşterilerinizi analiz ederek sizin için en iyi satış stratejisini belirler.İnternet kullanımı öncesinde radyo, televizyon, gazete, dergi gibi sadece okuyarak ve izleyerek takip edebildiğimiz iletişim araçları medya olarak nitelendiriliyordu ve bu medya araçları tek taraflı iletişim kanallarıydı. Bu tek taraflı iletişimi çift taraflı hale getiren nokta ise internet ve sosyal medya dediğimiz facebook, twitter, linkedin, pinterest…vb gibi sosyal ağların yaygın hale gelmesi olmuştur.

Peki sosyal medya, tek taraflı medyanın karşılıklı bir iletişim aracına dönüşmesine nasıl etki etmiştir?

Tüm dünyayı parmaklarımızın ucuna getiren sosyal medya organları sayesinde internet sitelerine bilgi ekleyebiliyoruz, haber, yazı, resim, fotoğraf paylaşabiliyoruz, herhangi bir alanda bir siteye yorum yazabiliyoruz, eleştirilerimizi iletebiliyoruz . Böylece internette her şeye etkide bulunup kendimizden bir şeyler katabiliyoruz, duygu ve düşüncelerimizi ifade ederek sosyal medyayı kullanan diğer sosyal medya kullanıcılarıyla iletişime geçebiliyoruz. Kısacası her şeyi takip edip her şeyin içinde olma imkanı sağlıyor sosyal medya bizlere.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör